ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 4961753
nr 496 1753
Spegelbyrå
Sent 1800-tal, Mahogny, längd: 100, djup: 52, höjd: 140 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:07:42
900 kr
2.100 kr
1.400 kr
1.800 kr